تبلیغات
alireza3d - مطالب هفته دوم فروردین 1397

گفتن این حرف ها به افراد دارای اضافه وزن ممنوع

 • گفتن این حرف ها به افراد دارای اضافه وزن ممنوع

  به کسانی که اضافه وزن دارند نباید شمار زیادی از حرف هایی را بزنید که باعث ناامیدی و اخلال در تصمیم گیری آنان برای لاغر شدن شود. گاهی وقت‌ها چیزهایی به رفقا‌مان میگوییم که بدون این که قصدی داشته باشیم یا حتی بفهمیم, انها را می‌رنجانیم. اضافه وزن داشتن, فرد را در معرض مریضی‌های مختلف قرار میدهد

  و اغلب تاثیر منفی بر کیفیت زندگی‌شان میگذارد. احتمالا شما نیت‌تان خیر هست, اما کلمات و گفتارتان می تواند اکثر صدمه زننده باشد تا خوب و کمک کننده.در این مقاله به شما می گوییم چه حرف‌هایی را نباید به کسی که اضافه وزن دارد بگویید.

  تو خودت را در معرض خطرِ … قرار میدهی

  چیزی که شما فکر میکنید: دکتر, مادر و خودمانی‌ترین دوست او تا اکنون این موضوع را 400 بار به او نگفته‌اند!اضافه وزن داشتن, خطرناک هست. موسسه‌ی ملی قلب, خون و ریه میگوید اضافه وزن داشتن یا چاق بودن شما را در معرض سندرم متابولیک, دیابت, مریضی قلبی و حتی سرطان قرار می دهد.

  اما اکثر افراد از عواقب وزن زیادشان بی‌خبر نیستند. یاد آوری این موضوع که مستعد ابتلا به مریضی‌ها میباشند, معمولاً کمکی به انها نمیکند تا طرز فکرشان را عوض کنند. آن ها حتماً قبلا هم بارها و بارها این را شنیده‌اند و گوش‌شان از این حرف‌ها پُر هست!

  اگر درست غذا بخوری و اکثر ورزش کنی …

  چیزی که شما فکر می کنید: عادت‌های خوراکی و ورزشی او, تنها علت اضافه وزن داشتن اوست.چیزهایی که یک نفر میخورد و نوع فعالیت‌های بدنی او, فقط تا اندازه ای تعیین کننده‌ی وزن او میباشند. یک نفر ممکن هست مریضی مثل سندرم روده‌ی تحریک پذیر داشته باشد که شما نتوانید با چشمان‌تان مشاهده نمایید و این, علت اضافه وزن و افزایش وزن

  غیر قابل بازرسی او باشد. هم‌چنین یادتان باشد هر شخصی که تغذیه‌ی سالمی دارد و ورزش می کند, لزوما وزن کم نمی کند. این راهکار‌ها ممکن هست برای دوست شما یا غریبه‌ای که کنارتان در صف ایستاده پاسخ ندهند.

  آیا تا اکنون … را آزمون کرده‌ای؟

  چیزی که شما فکر میکنید: او تلاشی برای تغییر رفتار یا اوضاع خود نکرده هست یا اصلا نخواسته که تغییر کند.بله گرچه ممکن هست تصور شما درست باشد, یا علتی برای تغییر نکردنش داشته باشد. شمار زیادی از رژیم‌های خوراکی کاهش وزن, مخصوصا رژیم‌های مُد روز و زودگذر, تاثیری ندارند.

  آزمون کردن یک روش دیگر برای کسی که قبلا چندین راه را آزمون کرده, کار راحتی نیست. ضمنا ممکن هست کسی اضافه وزن داشته باشد اما هیچ علاقه‌ای به کاهش وزن نداشته باشد, حتی اگر شما فکر می کنید او باید حتماً وزن کم کند! به هر حال احتمالا این خواسته‌ی او نباشد.

  مطمئنی که میخواهی این را بخوری؟!

  چیزی که شما فکر می کنید: او نمی داند چیزی که می خواهد بخورد ناسالم هست.اکثر افراد, نسبت به کیفیت خوراکی که میخورند کاملا مطلع نیستند و اشاره دیگران به این که این غذا «ناسالم» هست, احتمال این که از غذای مورد علاقه‌اش چشم پوشی کند را کم نمیکند. شما با این حرف‌تان اکثر وی را دلخور می کنید

  تا این که کمکش کنید و این خوب نیست. قضاوت کردن در مورد روش تغذیه‌ی دیگران, مخصوصا وقتی که کوشش دارند غذا های تندرست‌تری بخورند, می تواند تلاش‌شان را بی‌اثر کند و از اعتماد بنفس‌شان بکاهد. به هر حال این انتخاب شما نیست!

  اگر چند کیلو کم کنی خیلی بهتر به نظر خواهی رسید

  چیزی که شما فکر می کنید: اضافه وزن داشتن, زیبایی یا ارزش فرد را تحت تاثیر قرار می دهد.بله اضافه وزن داشتن می تواند خطرناک باشد و درست نیست که این خطرات را نادیده بگیریم. اما این هم قابل قبول نیست که ظاهر کسی را صرف داشتن اضافه وزن به انتقاد بگیریم و فرقی هم نمی کند غیر مستقیم باشد یا مستقیم. متخصص اضطراب پُرخوری, جنیفر رولین می گوید, شما نمی توانید خیال بزنید اظهار نظر کردن‌های اینچنینی تا چه حد می تواند

  از نظر روانی روی فرد تاثیر بگذارد و شما نمیدانید پشت صحنه و در زندگی خصوصی فرد چه خبر هست. تذکر چیزهای منفی که خود ِ فرد هم پیش خودش به آن ها فکر میکند, وی را تشویق نخواهد کرد که روش‌های تندرست‌تری در پیش بگیرد, بلکه ممکن هست انجام اینکار را برایش سخت‌تر هم بکند.

  فقط کافیست اراده کنی تا وزن کم کنی

  چیزی که شما فکر میکنید: اراده, تمام آن چیزی هست که فرد برای تغییر و دگرگونی اساسی زندگی‌اش نیاز دارد.بنا به اعلام انجمن روانشناسی کشور آمریکا, برای شمار زیادی از افراد, اراده به تنهایی کافی نیست تا بتوانند تغییرات ماندگار در رفتارهای خود ایجاد کنند. اعتقادات و نگرش‌ها, نقش مهمی در سازگاری با عادت‌های تندرست‌تر دارند,

  اما عوامل بیرونی هم میباشند که می توانند مانع شوند. ممکن هست برای کسب مهارت خود کنترلی و تغییر رفتار, به مدت زمان بسیار زیادی نیاز باشد و برخی از افراد بدون کمک حرفه‌ای نمیتوانند از پس اینکار بر بیایند.

  چه کمکی می توانید بکنید

  اگر واقعا میخواهید به کسی که کوشش دارد وزن کم کند کمک کنید, نقش تشویق کننده را داشته باشید, نه مربی. توصیه میکنیم وقتی که او پیروز میشود یا احساس ناامیدی می کند, تشویقش کنید و به او انگیزه بدهید, نه این که بابت اشتباهاتش وی را نقد کنید. این هم ایده‌ی بسیار خوبی هست

  که همراهی‌اش کنید, به او غذا های اخیر و تندرست توصیه بدهید, در باشگاه همراهی‌اش کنید و یک شنونده‌ی خوب برای حرف‌هایش باشید اما هرگز وی را قضاوت نکنید. پشتیبانی‌تان را نشان دهید و در دسترسش باشید, اما زمانی که آمادگی تغییر کردن را ندارد, مجبورش نکنید.

   


بیوگرافی و تصاویر هانده دوغان بازیگر زن ترکیه ای

 • بیوگرافی و تصاویر هانده دوغان بازیگر زن ترکیه ای

  هانده دوغان بازیگر زن سرشناس ترکیه ای است که سال جاری توانست در لیست برترین زیباترین بازیگران زن ترکیه درسال 2017 نیز قرار گیرد. هانده دوغان دمیر بازیگر جوان ترک فارق التحصیل جامعه شناسی از دانشگاه تاریخ و جغرافیای آنکارا هست، وی همینطور در رشته زبان دانشگاه لیل فرانسه نیز تحصیل کرده است.

  هانده دوغان دمیر « Hande Dogandemir »متولد 22 نوامبر 1985 در آنکارای ترکیه است .هانده دوغان دمیر بازیگر جوان ترک فارق التحصیل جامعه شناسی از دانشگاه تاریخ و جغرافیای آنکارا هست، وی همینطور در رشته زبان دانشگاه لیل فرانسه نیز تحصیل کرده است.

  وی در ابتدا کارش رابا بازی در تبلیغات تلویزیونی شروع کرد. سپس درسال 2011 از طرف شبکه TRT ترکیه بازی در سریال غم و اندوه بهش پیشنهاد شد که شروع بازیگری حرفه ای اش بودو سرانجام درسال 2013 برای نخستین بار بازی در نقش اول را در سریال در انتظار آفتاب « Güneşi Beklerken » ودر نقش زینب تجربه کرد

  هانده دوغان دمیر بازیگر جوان و خوش آتیه تلویزیون ترکیه به علت ایفای نقش زینب در سریال ترکی در “انتظار آفتاب” در میان ایرانی ها محبوب گردیده است.

  بیوگرافی و تصاویر هانده دوغان بازیگر زن ترکیه ای

  هانده بازیگر نقش زینب تا به حال در سریالها و فیلم های زیر نقش بازی کرده است:

  Güneşi Beklerken
  Şubat
  Leyla ile Mecnun
  Böyle bitmesin
  İbreti Ailem
  Sen De gitme
  Keskin Bıçak

  Kahramanlar

  عکسهای هانده دوغان بازیگر زن ترکیه ای

  بیوگرافی و تصاویر هانده دوغان بازیگر زن ترکیه ای

  عکسهای هانده دوغان بازیگر زن ترکیه ای

  بیوگرافی و تصاویر هانده دوغان بازیگر زن ترکیه ای

  هانده دوغان دمیر

  بیوگرافی و تصاویر هانده دوغان بازیگر زن ترکیه ای

  عکسهای هانده دوغان،عکسهای هانده دوغان بازیگر ترکیه ای

  بیوگرافی و تصاویر هانده دوغان بازیگر زن ترکیه ای

  بیوگرافی هانده دوغان بازیگر زن ترکیه ای

  بیوگرافی و تصاویر هانده دوغان بازیگر زن ترکیه ای

  تصاویر هانده دوغان بازیگر زن ترکیه ای

  بیوگرافی و تصاویر هانده دوغان بازیگر زن ترکیه ای

  عکسهای جدید هانده دوغان بازیگر زن ترکیه ای

  بیوگرافی و تصاویر هانده دوغان بازیگر زن ترکیه ای

  بیوگرافی و تصاویر هانده دوغان بازیگر زن ترکیه ای

   


معرفی بهترین ویتامین ها برای درمان کم خونی

 • معرفی بهترین ویتامین ها برای درمان کم خونی

  امروز بشما بهترین ویتامین ها برای درمان کم خونی که بیماری رایج به خصوص برای خانمها است را معرفی میکنیم. علل کم خونی عبارتند از کم خونی فقر آهن و کم خونی ناشی از بیماری های خونی. بهمین دلیل مهم است که توسط دکتر تان تشخیص نوع کم خونی صورت گیرد. کم خونی ناشی از فقر ویتامین طبق معمول با تجویز ویتامین و تغییر در رژیم غذایی اصلاح پذیر است.

  کم خونی فقر ویتامین همچنین بعنوان کم خونی مگالوبلاستیک نیز شناخته شده است و انواع علل آن عبارتند از:

  کم خونی فقر فولات

  فولات که بعنوان ویتامین ب 9 نیز شناخته شده است، یک ویتامین موجود در میوه ها و سبزیجات برگ سبز است. ناتوانی در جذب فولات میتواند منجر به کمبودهای شدید شود. مبتلایان به بیماری روده کوچک مانند بیماری سلیاک و یا کسانی که بخشی از روده خودرا با عمل جراحی برداشته اند،

  بیشتر در جذب فولات مشکل دارند. الکل نیز باعث کاهش جذب فولات میشود. برخی داروهای تجویزی مانند داروهای ضد تشنج، میتوانند در جذب این ماده مغذی تداخل ایجاد کنند. زنان باردار و زنانی که شیردهی دارند، نیاز به فولات بیشتری دارند. همچنین کسانی که تحت درمان های همودیالیز هستند، باید فولات بیشتری دریافت کنند.

  درمان این وضعیت شامل یک رژیم غذایی سالم و مصرف مکمل های فولیک اسید توسط تجویز دکتر است. در اغلب موارد، مکمل های اسید فولیک به صورت خوراکی مصرف میشوند. هنگامیکه سطح فولات در بدن شما به میزان کافی رسید، می‌توانید مکمل ها را قطع کنید اما گر این کمبود اصلاح نشد، شاید نیاز به مصرف مکمل ها به صورت نامحدود داشته باشید.

  این نوع کم خونی میتواند از یک رژیم غذایی فاقد ویتامین ب 12 ناشی شود. این ویتامین بیشتر در گوشت، تخم مرغ و شیر یافت می‌شود. ویتامین ب ۱۲ و کم خونی ناشی از فقر آن درصورت عدم جذب از طریق روده کوچک نیز رخ می‌دهد. این ممکن است به خاطر عمل جراحی معده یا روده کوچک،

  رشد غیر طبیعی باکتریایی در روده کوچک یا یک بیماری روده ای مانند کرون یا سلیاک باشد. برای موارد خفیف این کم خونی، درمان شامل تغییرات در رژیم غذایی است بعلاوه مکمل های ویتامین ب 12 به صورت قرص یا اسپری بینی است. دکتر شما ممکن است درصورت کمبود شدید، تزریق این ویتامین را تجویز کند. در ابتدا ممکن است تزریق هرروز نیاز باشد ودر نهایت تزریق به یکبار در ماه کاهش مییابد.

  کم خونی ناشی از فقر ویتامین سی
  کمبود ویتامین سی ناشی از اختلال در توانایی بدن برای جذب ویتامین سی است. یک علت آن میتواند استعمال سیگار باشد. درمان با دریافت قرص ویتامین سی امکانپذیر است. مصرف غذاها و نوشیدنی های حاوی این ویتامین نیز باید افزایش یابد.

  شما میتوانید عده ای از انواع کم خونی ناشی از فقر ویتامین رابا یک رژیم غذایی سالم از خود دور کنید.غذا های غنی از فولات عبارتند از سبزیجات برگ تیره، آجیل، محصولات غنی شده ای مانند غلات، نان، ماکارونی و برنج، میوه و آب میوه.

  غذا های غنی از ویتامین ب 12 عبارتند از تخم مرغ، شیر و پنیر و ماست، غلات صبحانه غنی شده، گوشت قرمز و سفید.غذا های غنی از ویتامین سی عبارتند از کلم بروکلی، مرکبات و آب میوه، توت فرنگی، فلفل شیرین، گوجه فرنگی

   


فال عاشقانه ویژه زوج های عاشق

پنجشنبه 9 فروردین 1397 نویسنده: علی رضا پاک نیت |

فال عاشقانه ویژه زوج های عاشق

 • فال عاشقانه ویژه زوج های عاشق

  فال و طالع بینی به سبک احساسی و عاشقانه که رویدادها احساسی شما در هفت روز آینده را پیشبینی می‌کند و باید آنرا بخوانید. این هفته نیز با طالع بینی هفتگی عشق پارس ناز از اتفاقاتیکه ستارگان در زندگی عاشقانه شما رقم زده اند بخوانید.

  فال عاشقانه ویژه زوج های عاشق

  فروردین
  مهلت خوبی بین شما و محبوب پیش آمده است تا در مورد این‌که چگونه باورهای معنوی و فلسفی تان در گذر دوران تغییر کرده است صحبت کنید. حتی تشخیص می‌دهید دیدگاهی در گذشته داشته اید بسیار متمایز از دیدگاه کنونی تان است. اکنون برترین دوران برای رفتن به گذشته و از مسئله ای که در گذشته برایتان اهمیت بیشتری داشت کمی درس بگیرید. هردو به یک اندازه نسبت به این عشق پایبند هستید و از این رابطه عاشقانه لذت میبرید.

  فال عاشقانه ویژه زوج های عاشق

  اردیبهشت
  اگر ازدواج کرده‌اید و متعهد هستید این هفته برای شما و همسرتان برترین دوران برای صحبت کردن در رابطه با مسائل مالی است. لازم است در رابطه با سرمایه گذاری مشترکی که دارید، پولی که بشما ارث رسیده یا سودی که به دست آورده اید یک تصمیم درست بگیرید. اگر مجرد هستید وقتش رسیده به این فکر کنید که در رابطه هم میتوانید همین آرامش را داشته باشید.

  فال عاشقانه ویژه زوج های عاشق

  خرداد
  این هفته را بعنوان نعمتی برای زندگی عاشقانه تان به حساب بیاورید. بله عطارد هنوز هم دربخش رابطه های نشانه شما در حال حرکت است. پس اگر هر مشکل ناب یا تفاوت عقیده دارید امیدوار باشید. عطارد با ونوس سیاره عشق و توازن دریک ردیف قرار می‌گیرد و این یعنی شما و محبوب برای هر مشکل و مسئله ای که درگیرش بودید راه حلی پیدا میکنید. اگر مجرد هستید خودتان را در منزل حبس نکنید وارد اجتماع شوید و با دوستانتان بیرون بروید.

  فال عاشقانه ویژه زوج های عاشق

  تیر
  به همراه محبوبتان روی یک هدف سلامتی مشترک کار میکنید که در گذشته آنرا نادیده گرفته بودید. هرگز نا امید نشوید موفقیت نزدیک است و هردو هم دیگر را دراین مسیر حمایت خواهید کرد. اگر مجرد هستید مدتی است به این موضوع فکر میکنید که آیا با فردی که به او علاقمند شده اید قرار دیدار بگذارید یا نه.

  فال عاشقانه ویژه زوج های عاشق

  مرداد
  این هفته عشق گذشته دوباره به زندگی شما باز می‌گردد. عطارد سیاره روابط، دربخش عشق واقعی نشانه شما حرکت نزولی دارد و این به تنهایی برای تمایل شما به برقراری دوباره رابطه با او کافی است. اینروزها در شبکه های اجتماعی او پرسه میزنید ودر پیام هایی که از او ذخیره کرده‌اید.

  عطارد به ونوس سیاره عشق و تعادل متصل می‌شود و چنانچه کوچک ترین تمایلی به بازگشتن او نشان دهید دوباره یک رابطه گرم و عاشقانه تری باهم برقرار خواهید کرد.

  فال عاشقانه ویژه زوج های عاشق

  شهریور
  به خاطر گفتگوی بهبود بخشی که با محبوب داشتید آرامش و تعادل به زندگی شما باز میگردد. زمانی که با یکی از خویشاوندانتان در مشاجره هستید محبوب آرامش را برقرار میکند. او به مخالفت هایی که در رابطه با مسائل خانوادگی باهم داشتید پایان می‌دهد و اعلام آتش بس می‌کند.

  اگر مجرد هستید یکی از اعضای خانواده سعی می‌کند شما رابا فردی که مناسب شما میبیند آشنا کند. ممکن است او همان فردی باشد که قبلا یکبار وی را رد کرده بودید اما اکنون نظرتان کمی نسبت به او تغییر کرده است.

  فال عاشقانه ویژه زوج های عاشق

  مهر
  بحث و درگیری بین شما و محبوب کمی از بازرسی خارج شده است اما همین بحث ها ممکن است انرژی بخش هم باشند. فکر نکنید که تمام نیازهای شما و همسرتان باید دریک لحظه تشخیص داده شوند. این دیدگاه رابطه شما رابا شکست روبه‌رو می‌کند . در عوض سعی کنید این هفته انرژی بیشتری داشتید تا فکرها را روی هم گذاشته و نگران جزئیات هم نباشید. از ذهن خلاق هم استفاده ببرید و عشق را در رابطه تقویت کنید.

  فال عاشقانه ویژه زوج های عاشق

  آبان
  اگر شما و محبوب اخیرا نسبت به ارزش های یک دیگر باهم هم عقیده نبودید این هفته برترین دوران برای صحبت کردن در رابطه با این موضوع است. درست است که هر شخصی میتواند علایق و سرگرمی های خودش را داشته باشد و پولش را برای چیزی که معتقد است ارزشمند هست می‌تواند

  خرج کند اما این‌ها اخیرا در رابطه شما مشکل ایجاد کرده است. یکی از شما برای چیزهایی هزینه میکنید که دیگری تصور میکند اینکار به تلف کردن پول است. این را بدانید که قرار نیست همیشه برای پول خرج کردن ها باهم موافق باشید اما اگر این پول از بودجه مشترک برداشته می‌شود باید باهم به توافق برسید. اگر همین حالا درمورد آن باهم صحبت کنید به توافق میرسید.

  فال عاشقانه ویژه زوج های عاشق

  آذر
  مدتی است احساس می‌کنید محبوب شما را درک نمیکند. عطارد هنوز هم در نشانه شما در حرکت است و به ونوس متصل میشود. پس اکنون برترین دوران برای حل مشکلی است که مدت هاست فکرتان را درگیر کرده است. اگر مجرد هستید اکنون برترین دوران برای آشنا شدن با فردی جدید است. زیرا خورشید در برترین زاویه نسبت به اورانوس که الان دربخش عشق نشانه شماست قرار گرفته است و آشنایی با یک شخص ایده آل همه ی چیز را در زندگی شما تغییر میدهد.

  فال عاشقانه ویژه زوج های عاشق

  دی
  مدتی است با یک روان شناس در رابطه با عشقی قدیمی صحبت میکنید اما اکنون دوران فراموش کردن او و پیدا کردن یک عشق جدید فرا رسیده است. او بشما کمک میکند تمام زخم های گذشته را دور بریزید. خبری خوب و غیر منتظره از یکی از اعضای خانواده میشنوید که ارزش جشن گرفتن را دارد.

  فال عاشقانه ویژه زوج های عاشق

  بهمن
  وقتش رسیده درمورد رابطه رمانتیکی که با یک دوست نزدیک برقرار کرده‌اید کمی بیشتر فکر کنید. آیا این فقط یک رابطه دوستی است یا فراتر ازآن است؟ آیا دراین رابطه یک عشق یک طرفه بوجود آمده و دیگری تمایلی به رسیدن ندارد؟ دراین مسئله تغییری اساسی ایجاد میشود. خوشبختانه هر دوی شما می‌خواهید که این رابطه ادامه پیدا کند و به نتیجه برسد.

  فال عاشقانه ویژه زوج های عاشق

  اسفند
  در رابطه با اهداف حرفه ای تان خیلی فکر می‌کنید. چیزی هست که میخواهید دوباره به آن بازگردید. حالا این چیز ممکن است یک مسیر کاری باشد یا هدفی که در گذشته داشتید. این هفته احساس میکنید زمانش فرا رسیده است و محبوب شما را دراین مسیر حمایت می‌کند. اگر مجرد هستید فردی آشنا بشما علاقه نشان میدهد که برای شما بسیار جالب است اما باید مراقب باشید.

   


تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

 • تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  خانواده سلطنتی بریتانیا از روزی که ازدواج کردند در قاب تصویر رسانه ها قرار گرفته اند تا به امروز که فرزند هم دارند. شاهزاده ویلیام، دوک کمبریج بزرگترین فرزند چارلز، شاهزاده ولز و دایانا، شاهدخت ولز و نوه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ، دوک ادینبرا می‌باشد. وی بعد از پدرش دومین نفر در خط دودمان پادشاهی بریتانیا می‌باشد.

  همسر او کاترین میدلتون است. آن دو صاحب دو فرزند به نام های شاهزاده جرج و شاهدخت شارلوت هستند. اگر شما هم به این خانواده سلطنتی علاقه دارید، به آلبوم خانوادگی آنها که در اینجا برایتان آورده ایم، نگاهی بیاندازید. 

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  خانواده سلطنتی انگلیس

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

  تصاویر دیدنی خانواده سلطنتی بریتانیا

   


درباره وبلاگ


آخرین پستها


نویسندگان


خرید بک لینک

خرید رپورتاژ

خرید بک لینک قوی ارزان و دائمی و مقرون به صرفه استفاده از سایت بکوریتی می باشد همچنین بک لینک های قوی از طریق ارسال رپورتاژ آگهی .


فروشگاه اینترنتی

فروشگاه likee.ir از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


همکاری در فروش پارس پا

پارس پا parspa.com جزو اولین سایت های خدمات کسب درآمد مثل پاپ آپ و کسب درآمد از ورودی گوگل بود که در سال 1392 فعالیت جدی داشت .


قرعه کشی اینکلینگ

اینکلینگ inkling.ir سایت قرعه کشی بود که زیر مجموعه پارس پا بود و در حال حاضر نیز منتظر قرعه کشی های جدید روی این سایت باشید .


فروشگاه آنلاین آرمین

فروشگاه armins.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید پستی as seen tv

فروشگاه  as-seen-tv.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه ارزون سرا

فروشگاه  arzonsara.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید پستی ارزان

فروشگاه  orginall.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


خرید از بانه

فروشگاه  mrbane.ir فروشگاه اینترنتی بانه هست که مستقیما می توانید از بانه خرید کنید .


فروشگاه اینترنتی foorush

فروشگاه  foorush.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه وی شاپز

فروشگاه  weshops.ir از قویترین فروشگاه ها بوده و هست و می توانید محصولات زیادی در این فروشگاه پیدا کنید .


خرید و فروش اینترنتی

فروشگاه  search-tv.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


فروشگاه آی آر

فروشگاه  irincom.ir نیز از حدود سال 1393 فعالیت می کند .


قالب دهی پارسلون

قالب دهی وبلاگ های parslon.com از قدیمی ترین سیستم های فروش بک لینک و قالب دهی و فروش انبوه قالب روی وبلاگ ها هست .


فروشگاه آنلاین پلوتون

فروشگاه اینترنتی poloton.ir جامونده بود ! فروشگاه آنلاین پولوتون بزودی فعالیت خودش را از سر میگیرد.


همکاری در فروش فایل پارس پا

سایت همکاری در فروش  parspa.ir قدیمی ترین سایت فروش فایل و همکاری در فروش فایل می باشد که از سال 1392 آغاز به کار کرده است .


سایت پرشین ای

وب سایت persiane.ir و پرتابل پرشین ای به آدرس بابیش از 9000 نویسنده و بیش از 10000 مطلب و بیش  از 7500 مطلب ترجمه یا 100% اختصاصی شده با رتبه و ایندکس بالا در خدمت شما دوستان می باشد .


همکاری در فروش فایل می فایلز

سایت همکاری در فروش mefiles.ir با بیش از 600 فروشگاه فایل .


همکاری در فروش فایل کاران

سایت همکاری در فروش filekaran.com با بیش از 600 فروشگاه فایل در خدمت شما می باشد.


کسب در آمد

سایت kend.ir در موضوعات کسب درآمد از اینترنت فعال می باشد که همان سایت ebays.ir سابق می باشد .


فروشگاه اندروید و فریلنسری رویدبل

سایت رویدبل roidbell.ir اولین سایت فریلنسری طراحی اپلیکیشن اندروید و ios در ایران می باشد .


خرید بک لینک

جهت خرید بک لینک backority.ir می توانید از سایت فوق العاده مخصوص این کار یعنی بکوریتی استفاده کنید .


خرید رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی قوی اگر خواهید بکوریتی بهترین گزینه ممکن می باشد .


جابجایی سرباز

برای جابجایی سرباز به سایت bekhane.ir مراجعه کنید .


جابجایی دانشجو

جابجایی دانشجو توسط سایت bekhane.ir انجام می شود برای جابجایی با دانشجویان به این سایت می توانید مراجعه کنید .


کانال تلگرام جابجایی سرباز

آدرس کانال تلگرام جابجایی سربازی


دانلود موزیک جواب

music-javan.ir
سایت دانلود موزیک ( محسن ابراهیم زاده بنام مرهم جان ) برای دانلود جدید ترین موزیک خارجی و موزیک فارسی شاد و دانلود موزیک فارسی عاشقانه در خدمت ما می باشد ، موزیک های از قبیل بی کلام و موزیک خارجی و موزیک قدیمی و موزیک گلچین و موزیک ویدیو در خدمت شما شنونده های نازنین است و آهنگهای شاد و غمگین و عاشقانه و سنتی نیز از عمده موزیک های این سایت می باشد .

تور اردبیل و گردشگری

ardabiltour.ir
سایت ardabiltour.ir وبسایت مخصوص تور اردبیل و گردشگری بوده و در مورد آب درمانی های استان اردبیل و بهترین اقامت گاه اردبیل و همچنین در مورد تفرجگاه اردبیل نیز مطالب بسیار مفیدی دارد و می توانید در مورد سوغاتی های شهر اردبیل قبل از سفر به اردبیل مطلع شوید و همچنین آبدرمانی های سرعین و هتل سرعین جهت رزور انتخاب کنید و یا در مورد خانه ی معلم اردبیل جستجو و مکان رزرو کنید .

معرفی و دنلود کتاب

dorre-sokhan.ir
سایت درٌه سخن به منظور خرید کتاب ( خیلی کم پولی هستن ) و همچنین دانلود کتاب و مهم تر از همه و بیشتر از همه معرفی کتاب اختصاص داده شده است و می توانید کتاب های مفیدی همچون "دروغ/ اراده‌ی آزاد" و یا "فلسفه ترس" و همچنین "شناسایی و شکار جاسوس" اشاره کرد .

فوتبال - استقلال و پرسپولیس

justfootball.ir
سایت ورزشی justfootball.ir با اخبار داغ فوتبال پرسپولیس و استقلال در خدمت شما می باشد . تیم های پرسپولیس - استقلال - تراکتورسازی و همچنین تیم ملی و علاوه بر این در مورد جام جهانی روسیه نیز کنار تیم باشگاهی بارسلونا و رئال مادرید اخبار مهمی را منتشر می کند .

کامپیوتر و فناوری و نرم افزار

learn-me.ir
سایت learn-me.ir از انواع گوشی موبایل گرفته تا آموزش اینترنت - آموزش سخت افزار - آموزش شبکه- آموزش نرم افزار- اخبار فناوری - معرفی نرم افزار و .. مطلب منتشر می کند .

مبل و غذاخوری و سرویس خواب

m-tick.ir
وبسایت دیگر ما یعنی m-tick.ir در موضوع اختصاصی مبل- آینه کنسول - ساعت - سرویس خواب - غذا خوری - ویترین و بوفه و .. فعالیت دارد و می توانید * ساعت دیواری مدرن رافائل * میز کنسول و آینه * مبل راحتی تک نفره * مبلمان استیل جدید و شیک برای اتاق پذیرایی * مبل های راحتی ایتالیایی و ترکیه ای را نیز از سایت http://m-tick.ir ما دنبال کنید .

واردات خودرو و ماشین

mashinsavari.ir
بله درست دیدین ، سایت ویژه در مورد خودروهای خارجی و داخلی که آپشن ها و یا پلاک اروند و ملی و قیمت ماشین را می توانید دنبال کنید . همچنین ماشین خارجی - ماشین داخلی - واردات ماشین جزو کارهای خدماتی این سایت است .

مسکن و ساختمان

mb-ce.ir
سایت اختصاصی ما در موضوع اخبار مسکن و دکوراسیون ساختمان و شیرآلات ساختمان و همچنین مصالح ساختمانی فعال می باشد و  آشنایی با شیرآلات بهداشتی و ساختمانی مقدمه ای بر ساختمان های اجری و بتنی مقاوم سازی ساختمان‌های آجری نیمه اسکلت ساختمان آجری (مصالح بنایی) از مطالب مفید این سایت می باشد .

اخبار ارز و دلار و مدیریت اقتصاد

ppts.ir
سایت آموزشی و خبری که اخبار ارز و اخبار بانکی را می توانید از اینجا دنبال کنید و همینطور اقتصاد کلان و قیمت ارز نیز از قسمت های مفید این سایت می باشد که بزودی فعالیت کاملتری نیز از این سایت شاهد خواهیم بود .

مقاله و تحقیق و پروژه

prozhe-shop.ir
سایت دانشگاهی یا به عبارتی محل انتشار مقاله و فایل های تحقیق برای دانلود دانشجویان کاردانی و دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین دکترا . اخبار پیام نور و آزمون ارشد - استخدامی و راهنمایی رانندگی را از http://prozhe-shop.ir دنبال کنید .

خرید شارژ ایرانسل همراه اول

sharjfree.ir
سایت خرید شارژ ایرانسل ، خرید شارژ همراه اول و رایتل و تالیا . در این سایت می توانید مجموعه کامل کدهای دستوری سامانه جامع خدمات همراه اول - ایرانسل - تالیا - رایتل را برای مشترکان دائمی و اعتباری را دنبال کنید .

آموزش html و css و php

w3learn.ir
سایت آموزشگاه آنلان وب با ارائه آموزش HTML و آموزش Bootstrap و آموزش CSS و همچنین آموزش JavaScript و آموزش jQuery و آموزش PHP و آموزش SQL در خدمت شما می باشد . البته آموزش پیشرفته HTML و آموزش مقدماتی HTML نیز از خدمات آموزشی سایت http://w3learn.ir می باشد .

آموزش نجوم

wikiastro.ir

سایت نجوم با ابزارهای نجومی و همچنین رویداد های نجومی در رابطه با فناوری فضایی و کیهان‌شناسی نیز اقدام به معرفی کتاب نجوم می کند و می توانید مطالب فوق العاده ای در این سایت پیدا کنید.

 

آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :