جذاب ترین لباس های مد سال 97 و 2018 را بشناسید

 • جذاب ترین لباس های مد سال 97 و 2018 را بشناسید

  امروز بشما جذاب ترین مدل های لباس سال 97 و 2018 را معرفی میکنیم که میتوانید آنها را بشناسید.  اگر کمی اهل مد باشید, می‌دانید که هر فصل سبک پوشش و رنگ های خاص خودش را دارد. برای این‌که بدانید در فصل پیش رو چه چیزهایی مد است و بیشترین طرفدار را دارد, ما از معروف ترین طراحان مد خواسته ایم

  تا شما را راهنمایی کنند. در ادامه مدلهای لباسی که درسال 97 و 2018 مد میشوند را برایتان آورده ایم تا اگر شما هم دوست داشتید با مد روز پیش روید, هر چه زودتر دست بکار شوید.

  کت زنانه

  جذاب ترین لباس های مد سال 97 و 2018 را بشناسید

  شاید در چند سال اخیر کت های زنانه جایی در صنعت مد و فشن خانوما نداشتند اما سال 97 و 2018 سالی است که بار دیگر این مدل لباس را در تن خانم های بسیاری خواهید دید. در واقع هر چه بیشتر پیش می‌رود, زنان اعتماد به نفس بیشتر و جایگاه بالاتری در جامعه پیدا میکنند, پوشیدن کت نیز نمادی از قدرت و اقتدار آنهاست.

  بنابر این درسال 97 و 2018, کت را دیگر نه تنها در تن آقایان, بلکه در تن خانمها نیز خواهید دید. اگر اخیرا به لباس ستاره ها در فرش قرمز نیز نگاهی بیاندازید, می‌بینید که ستاره های بسیاری مانند بلیک لایولی, کت و شلوار به تن کرده اند که بسیار هم شیک و زیباست.

  2. مد دهه 70

  جذاب ترین لباس های مد سال 97 و 2018 را بشناسید

  اگر دقت کرده باشید, تعداد زیادی از مدهایی که هرساله متولد میشوند, متعلق به سال ها قبل می باشند. بعنوان مثال در چند سال اخیر, عده ای از مدهای دهه 90 میلادی, بار دیگر توجه طراحان مد رابه خود جلب کرد و با استقبال زیاد مردم نیز رو به رو شد. اما سال 97 و 2018 از چه دهه ای الهام میگیرد؟

  دهه 70 دهه ای است که تعداد زیادی از مدهای آن سال را بار دیگر درسال 97 و 2018 خواهید دید. لباسهای رنگی, لباسهای یقه بلند, لباسهای جین و… از مدل هایی است که امسال در صنعت مد و فشن می درخشند.

  طرح های هندسی

  جذاب ترین لباس های مد سال 97 و 2018 را بشناسید

  درسال 97 و 2018, طرح های هندسی بر مد و فشن حکمرانی میکنند, به خصوص زمانی که صحبت از اکسسوری ها در بین باشد. هینا شا, یکی از طراحان معروف جواهرات, گفته: «شما طرح های هندسی بسیاری را, به خصوص شش ضلعی, روی لباس, اکسسوری و تزیینات دکوراسیون خانه هایتان خواهید دید. کیف ها و عینک های آفتابی نیز بیش از همه ی به سمت این مد جذب شده اند.»

  جین

  جذاب ترین لباس های مد سال 97 و 2018 را بشناسید

  لباسهای جین را در کمد لباس هر فردی خواهید یافت. خوشبختانه این مدل لباس آن قدر طرفدار دارد که هیچگاه از مد نمی افتد. در واقع جین یکی از تاثیرگذارترین مدلهای لباسی است که از صنعت مد و فشن کشور آمریکا به ارث رسیده است. طرح های مختلفی از پارچه های جین وجود دارند که به آن تنوع

  داده اما سال 97 و 2018 چه مدل جینی مورد توجه است؟ اگر سال ها قبل جین های آبی روشن رابه وفور در بازار میدیدید, امسال بالعکس جین های تیره رنگ را خواهید دید. سال 97 و 2018 سال خلاقیت در طرح های جین است بنابر این از طرح های متنوع و هیجان انگیز آن نهایت لذت را ببرید.

  پارچه های مخملی

  جذاب ترین لباس های مد سال 97 و 2018 را بشناسید

  شاید تا به حال پارچه های مخملی را تنها برای میهمانی ها و مراسم خاص به تن میکردید اما سال 97 و 2018 این جنس پارچه را بیشتر خواهید دید.به گزارش پارس ناز این باور که پارچه های مخملی را باید تنها در تابستان به تن کرد, دیگر در دنیای مد 2018 جایی ندارد, بلکه این جنس پارچه در زمستان هم حاکم است.

  بعنوان مثال در فشن شوهایی که برای بهار 2018 برگزار شده اند, پارچه های لوکس مخملی با رنگ های خنثی بر دفیله های مد می درخشند. اگر رنگ های خنثی این پارچه برایتان خسته کننده است, از رنگ های روشن استفاده کنید تا ظاهری مدرن تر بخود بگیرند.

  رنگ بنفش

  جذاب ترین لباس های مد سال 97 و 2018 را بشناسید

  هر سال رنگ مخصوص به خودرا دارد, سال 97 و 2018 سال رنگ بنفش است. این رنگ که به رنگی لاکچری شهرت دارد, نه تنها در لباس و اکسسوری, بلکه در آرایش صورت هم به مراتب دیده شده است. شما می‌توانید از تن های مختلف این رنگ استفاده کنید.

  پارس ناز اگر دوست دارید به خوبی بدرخشید, بنفش تیره گزینه خوبی برایتان خواهد بود اما اگر رنگ های سبک تر را می پسندید, ما تونالیته های بنفش روشن رابه شما پیشنهاد می‌دهیم.

  طرح های گلدار درشت

  جذاب ترین لباس های مد سال 97 و 2018 را بشناسید

  اگر فکر می‌کنید که لباس هایی با طرح های گل درشت از مد افتاده است, بهتر است تجدید نظر کنید زیرا سال 97 و 2018 این طرح را بر تن تعداد زیادی از اطرافیان تان خواهید دید. گل های درشت با رنگ های جیغ و چشمگیر در راهند. با پوشیدن این مدل لباس ها ظاهری مدرن بخود می‌گیرید و متفاوت از جمع خواهید درخشید.

  سبک فرانسوی

  جذاب ترین لباس های مد سال 97 و 2018 را بشناسید

  یکی از سبکهای لباس پوشیدن که درسال 97 و 2018 توجه طراحان رابه خود جلب کرد, سبک فرانسوی است. طرح های مینیمالیستی, راه راه, جزییات ظریف و زنانه, کلاه, ترکیب رنگ های آبی کمرنگ و سفید و… از خصوصیات لباسهای فرانسوی هاست که صنعت مد امسال را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است.

  اکسسوری

  جذاب ترین لباس های مد سال 97 و 2018 را بشناسید

  حتی اگر زیباترین لباس رابه تن کرده باشید, بازهم بدون اکسسوری آن طور که باید به چشم نخواهید آمد. اکسسوری ها اگر درست انتخاب شوند, جذابیت ظاهر شما را دو چندان می‌کنند. البته سعی کنید که آنها را از سادگی در آورید. کیف, عینک آفتابی, گردنبند و غیره… که با طرح های گل, مروارید, پر و سنگ های زیبا تزیین شده اند, ظاهر شما رابه بهترین شکل ممکن تکمیل خواهند کرد.